top of page
Inne-Ute-med-Arne-Brimi_edited.jpg

SKI-VM
TRONDHEIM
2025

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

ONSDAG 26.FEBRUAR

LANGRENN: 5 km klassisk, kvinner (kvalik)

LANGRENN: 10 km klassisk, menn (kvalik)

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

TORSDAG 27.FEBRUAR

LANGRENN: Sprint friteknikk - prolog/finaler, menn og kvinner

PARA: Sprint finaler friteknikk, men og kvinner

HOPP: Individuell normalbakke, kvinner (kvalik)

KOMBINERT: Fellesstart 5 km/hopp normalbakke, kvinner

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

FREDAG 28.FEBRUAR

KOMBINERT: Mixed team hopp normalbakke, menn og kvinner

HOPP: Individuell normalbakke, kvinner

KOMBINERT: Langrenn medd 2 x 5 km/kvinner 2 x 2,5 km

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

LØRDAG 1.MARS

KOMBINERT: Individuell hopp normalbakke, menn

LANGRENN: Skiathlon 20 km med skibytte, menn

KOMBINERT: Langrenn 10 km, menn

HOPP: Laghopp normalbakke, kvinner

HOPP: Kvalifisering normalbakke, menn

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

SØNDAG 2.MARS

KOMBINERT: Individuell hopp normalbakke, kvinner

LANGRENN: Skiathlon 20 km med skibytte, kvinner

KOMBINERT: Langrenn 5 km, kvinner

HOPP: Individuell hopp normalbakke, menn

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

MANDAG 3.MARS

PAUSEDAG

INGEN RENN DENNE DAGEN 

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

TIRSDAG 4.MARS

LANGRENN: 10 km klassisk, menn

LANGRENN: 10 km klassisk, kvinner

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

ONSDAG 5.MARS

LANGRENN: Teamsprint klassisk kvalifisering, menn og kvinner

LANGRENN: Teamsprint klassisk finaler, menn og kvinner

HOPP: Mixlag stor bakke, menn og kvinner

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

TORSDAG 6.MARS

KOMBINERT: Laghopp stor bakke, menn

LANGRENN: Stafett 4 x 7,5 km, menn

KOMBINERT: Langrenn 4 x 5 km, menn

HOPP: Laghopp stor bakke, menn

HOPP: Kvalifisering individuell stor bakke, kvinner

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

TORSDAG 6.MARS

KOMBINERT: Laghopp stor bakke, menn

LANGRENN: Stafett 4 x 7,5 km, menn

KOMBINERT: Langrenn 4 x 5 km, menn

HOPP: Laghopp stor bakke, menn

HOPP: Kvalifisering individuell stor bakke, kvinner

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

FREDAG 7.MARS

LANGRENN: Stafett 4 x 7,5 km, kvinner

HOPP: Individuell stor bakke, kvinner

HOPP: Kvalifisering individuell stor bakke, menn

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

LØRDAG 8.MARS

KOMBINERT: Individuell hopp stor bakke, menn

LANGRENN: Fellesstart 50 km friteknikk, menn

KOMBINERT: Langrenn 10 km, menn

HOPP: Individuell stor bakke, menn

eyJ3IjoxNjAwLCJrIjoiNjEzYzM0ZDY5N2FmNWE4

SØNDAG 9.MARS

LANGRENN: Fellesstart 50 km friteknikk, kvinner

AVSLUTNINGSSEREMONI

bottom of page